Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White / Teen / Middle Heavy / Male
(Day 1)
2-6
Ferdig
Kai Dowis
UFC GYM BJ PENN
Machaiah Cargo Gracie Barra Kapolei Seier på submission - 01:48
Kids Gi / Yellow / Jr Teen / Middle Heavy / Male
(Day 1)
Ferdig
Chace Marquez
Gracie Barra Kapolei
Alize Malia Kapihe Caio Terra Academy Seier på Walkover
Kids No-Gi / Intermediate / Teen / Rooster / Male
(Day 1)
Ferdig
Maka Hardie
CheckMat United BJJ Hawaii
Noah Werts United MMA Hawaii Seier på Walkover
Kids No-Gi / Intermediate / Teen / Rooster / Male
(Day 1)
Ferdig
Maka Hardie
CheckMat United BJJ Hawaii
Noah Werts United MMA Hawaii Seier på Walkover
Kids Gi / White / Pre Teen / Rooster / Male
(Day 1)
Ferdig
Gwen Lee
Caveirinha Jiu Jitsu Kailua
Seier på Walkover
Jared Flores Island Jiu Jitsu
Kids Gi / Gray / Pre Teen / Heavy / Male
(Day 1)
11
Ferdig
Brennan Centeno
Gracie Barra Kapolei
Bailey Torres Caveirinha Jiu Jitsu Kailua Seier på submission
Kids Gi / Yellow / Jr Teen / Middle / Male
(Day 1)
10
Ferdig
Keku Sakaguchi
Penn Gym
Seier på submission - 00:31
Finn Neilsen Kailua Gracie
Kids Gi / White / Teen / Middle Heavy / Male
(Day 1)
2-7
Ferdig
Kai Dowis
UFC GYM BJ PENN
Machaiah Cargo Gracie Barra Kapolei Seier med poeng - 03:00
Kids Gi / Gray / Pre Teen / Heavy / Male
(Day 1)
Ferdig
Brennan Centeno
Gracie Barra Kapolei
Bailey Torres Caveirinha Jiu Jitsu Kailua Seier på Walkover
Kids No-Gi / Novice / Pre Teen / Light / Male
(Day 1)
2
Ferdig
Kiron Riddleberger
North Shore Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:56
Kolten Lee Caveirinha Jiu Jitsu Kailua
Kids Gi / Yellow / Jr Teen / Middle Heavy / Male
(Day 1)
Ferdig
Chace Marquez
Gracie Barra Kapolei
Alize Malia Kapihe Caio Terra Academy Seier på Walkover
Kids No-Gi / Intermediate / Jr Teen / Middle Heavy / Female
(Day 1)
2-8
Ferdig
Isabella Brambila
Island Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Bailey Torres Caveirinha Jiu Jitsu Kailua
Kids Gi / White / Teen / Feather / Male
(Day 1)
Ferdig
Jayden Mullenberg
UFC Waikele
Phil Capili Relson Gracie - O2 Martial Arts Academy Seier på Walkover
Kids No-Gi / Novice / Pre Teen / Light / Male
(Day 1)
3
Ferdig
Kiron Riddleberger
North Shore Jiu-Jitsu Club
Kolten Lee Caveirinha Jiu Jitsu Kailua Seier med poeng - 03:00
Kids No-Gi / Intermediate / Jr Teen / Middle Heavy / Female
(Day 1)
2-9
Ferdig
Isabella Brambila
Island Jiu Jitsu
Bailey Torres Caveirinha Jiu Jitsu Kailua Seier med poeng - 03:00
Kids Gi / Green / Teen / Middle / Male
(Day 1)
5
Ferdig
Logan Hackbarth
CheckMat United BJJ Hawaii
Seier på submission - 02:20
Evan Dominguez Gracie Technics Honolulu
Kids No-Gi / Advanced / Teen / Feather / Female
(Day 1)
12
Ferdig
Tatiana Paragas
UFC GYM BJ PENN
Kanoelani Kekiwi-Jones Maui Jiu Jitsu Seier på submission - 03:00
Kids No-Gi / Intermediate / Youth / Middle / Female
(Day 1)
4
Ferdig
Willow Eve Kaupe
Trilogy Martial Arts Academy
Seier med poeng - 03:00
Ami Sanada Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Kids Gi / Green / Teen / Middle / Male
(Day 1)
6
Ferdig
Logan Hackbarth
CheckMat United BJJ Hawaii
Evan Dominguez Gracie Technics Honolulu Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Kids Gi / Gray / Pre Teen / Rooster / Female
(Day 1)
Ferdig
Malia Bunyan
Island Jiu Jitsu
Seier på Walkover
Adilia Manansala Gracie Barra Kapolei
Kids Gi / Gray / Pre Teen / Rooster / Female
(Day 1)
Ferdig
Malia Bunyan
Island Jiu Jitsu
Seier på Walkover
Adilia Manansala Gracie Barra Kapolei
Kids Gi / Gray / Youth / Heavy / Male
(Day 1)
2-2
Ferdig
KAHANA LEOIKI-HAILI
Caveirinha Jiu Jitsu Kailua
Seier med poeng - 03:00
Lacoste Vergara GRACIE BARRA (USA)
Kids Gi / White / Jr Teen / Light / Male
(Day 1)
6
Ferdig
Angel Thompson
Relson Gracie - Ronn Shiraki Academy
Ryder Tagami Island Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Kids No-Gi / Intermediate / Teen / Heavy / Male
(Day 1)
14
Ferdig
Izik Zapata
Island Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:45
Rush Kurashige Exodus Martial Arts Academy
Kids Gi / Green / Teen / Middle / Male
(Day 1)
7
Ferdig
Logan Hackbarth
CheckMat United BJJ Hawaii
Seier med poeng - 03:00
Evan Dominguez Gracie Technics Honolulu
Kids Gi / White / Teen / Feather / Male
(Day 1)
Ferdig
Jayden Mullenberg
UFC Waikele
Phil Capili Relson Gracie - O2 Martial Arts Academy Seier på Walkover
Kids No-Gi / Intermediate / Youth / Middle / Female
(Day 1)
5
Ferdig
Willow Eve Kaupe
Trilogy Martial Arts Academy
Seier på submission - 01:20
Ami Sanada Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Kids No-Gi / Advanced / Teen / Feather / Female
(Day 1)
13
Ferdig
Tatiana Paragas
UFC GYM BJ PENN
Kanoelani Kekiwi-Jones Maui Jiu Jitsu Seier på submission - 00:41
Kids No-Gi / Intermediate / Teen / Heavy / Male
(Day 1)
15
Ferdig
Izik Zapata
Island Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:45
Rush Kurashige Exodus Martial Arts Academy
Kids Gi / White / Jr Teen / Light / Male
(Day 1)
7
Ferdig
Angel Thompson
Relson Gracie - Ronn Shiraki Academy
Ryder Tagami Island Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Kids Gi / Gray / Teen / Super Heavy / Male
(Day 1)
2-11
Ferdig
Deon Ezekiel Dacanay
Caio Terra Academy
Seier med poeng - 03:00
Peter Tangaro III Alameda Jiu Jitsu
Kids No-Gi / Intermediate / Teen / Light / Male
(Day 1)
Ferdig
Xayden Franco
Penn Gym
Seier på Walkover
Unknown User CMMA